Showing 49–60 of 95 resultsSorted by popularity

Zahidi Dates (10kg)
(₹130Per Kg)

Original price was: ₹2,800.00.Current price is: ₹1,300.00.

Exoticcrate Fard Dates
(₹400 Per Kg)

Original price was: ₹4,000.00.Current price is: ₹2,400.00.

Fard Dates (1kg)
(₹480Per Kg)

Original price was: ₹5,500.00.Current price is: ₹4,800.00.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sold out
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kimia Yellow
(₹240 per Kg)

Original price was: ₹1,650.00.Current price is: ₹1,440.00.

Liberty Rabbi Dates 5kg
(₹240 Per Kg)

Original price was: ₹1,800.00.Current price is: ₹1,200.00.

Kimia Gold Dates
(₹1800 per box )

Original price was: ₹2,500.00.Current price is: ₹1,800.00.

Zahidi Dates (Taj Mahal) 500gm
(₹145per kg)

Original price was: ₹3,500.00.Current price is: ₹1,015.00.

Kalmi Dates
(₹ 590per kg)

Original price was: ₹3,550.00.Current price is: ₹2,950.00.

Safawi jumbo Dates (Aman) 3kg
(₹550 per kg)

Original price was: ₹3,300.00.Current price is: ₹1,650.00.

Safawi Dates (Aman)3kg
(₹500perkg)

Original price was: ₹3,000.00.Current price is: ₹1,500.00.