Showing 13–17 of 17 resultsSorted by popularity

Premium Kalmi (Al- Jawhara)5kg
(₹520rs per kg)

Original price was: ₹5,000.00.Current price is: ₹2,600.00.

Kalmi Dates
(₹ 590per kg)

Original price was: ₹3,550.00.Current price is: ₹2,950.00.

Loose Kalmi Dates
(₹550Per Kg)

Original price was: ₹5,500.00.Current price is: ₹2,750.00.

Royal Kalmi Dates (5kg)
(₹550 Per Kg)

Original price was: ₹5,500.00.Current price is: ₹2,750.00.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page